Historia Kancelarii

Czy „rodzinny fundament” oraz „wieloletnia tradycja” są ważne?

Tradycja, która zobowiązuje.

 Zygmunt Lubelski, ojciec wspólnika Kancelarii Marka Lubelskiego, pierwszy raz przybrał adwokacką togę chwilę po II Wojnie Światowej. Przez lata przebył długą prawniczą drogę: był sędzią, adwokatem, prokuratorem, aż skończył karierę jako radca prawny. Prawnikiem był również jego brat Jan, prowadzący renomowaną kancelarię adwokacką przy ul. Grodzkiej 21 w Krakowie. Jesteśmy dumni z naszej rodzinnej tradycji i z pełną odpowiedzialnością zapewniamy, że zobowiązuje nas do dochowania należytej staranności przy świadczeniu naszych usług. 

Od lat z powodzeniem prowadzimy nasz biznes – jest zatem bardzo duża szansa, że jeszcze przez długi czas tutaj będziemy.

Drogę jaką przeszliśmy najlepiej zobrazuje poniższa oś czasu, która przedstawia naistotniejsze zmiany i wydarzenia w życiu Kancelarii od lat 80-tych. 

Aktualnie

Stabilność. Nasza Kancelaria istniała w formie spólki cywilnej od 1994 roku. Niektórzy z Państwa, którzy towarzyszli nam od początku istnienia mieli okazję obserwować cały proces rozwoju, który w październiku 2018r. zaowocował w zmianę formy prawnej Kancelarii. Na mocy postanowienia Sądu Rejonowego Katowice Wschód, Wydział KRS w Katowicach Kancelaria Prawnicza Argos spółka cywilna K.M.W.K. Lubelscy przekształciła się w spółkę komandytową. Stawiamy na rozwój zespołu a co za tym idzie rozwój Kancelarii. 

od tego roku działamy pod nazwą Kancelaria Prawnicza Argos

stacjonarnych prawników wchodzi w skład zespołu

miejsce zajęła Kancelaria w Rankingu Rzeczposlpolitej Kancelarii Prawniczych 2018 pod kątem wielkości na Śląsku