PL

|

EN

Branża FMCG

Kancelaria Prawnicza Argos prowadzi szeroko zakrojoną obsługę przedsiębiorstw zajmujących się wytwarzaniem i obrotem artykułami spożywczymi oraz innymi produktami szybkozbywalnymi (czyli tzw. FMCG  fast moving consumer goods).

Obsługa takiej branży wymaga bieżącego kontaktu z klientem oraz umiejętności szybkiego działania. Niezbędnym dla jej efektywnego wykonywania jest również posiadanie większego zespołu w Kancelarii, który w kluczowych momentach będzie potrafił przyjąć oraz sprawnie wykonać większą ilość nagłych zleceń.

Jako Kancelaria wyspecjalizowana w obsłudze w tej branży, zapewniamy obslugę prawną zarówno w zakresie kontaktów z przedsiębiorcami (od etapu projektowania umów i prowadzenia negocjacji, do postępowania sądowego i egzekucyjnego włącznie), jak i na linii pracodawca - pracownik. Kancelaria współpracuje przy tym ze specjalistami z zakresu prawa gospodarczego, prawa pracy czy księgowości, co skutkuje wieloaspektowym podejściem do skomplikowanych spraw i pozwala na zagwarantowanie optymalnego dla danej sprawy zespołu.

Kancelaria reprezentuje swoich klientów w ramach stalej obsługi prawnej, jak i w ramach jednorazowego zlecenia. Wieloletnie doświadczenie w szeroko pojętej branży FMCG gwarantuje, iż prawnicy Kancelarii zapewnią odpowiednią jakość obsługi międzynarodowej spółki oraz właściwe prowadzenie sprawy małego przedsiębiorstwa.

Grono naszych nowych klientów zgłosiło się po poleceniu Kancelarii Prawniczej Argos przez przedsiębiorców, których obsługiwaliśmy na przestrzeni wielu lat, co jest być może najlepszą reklamą naszych usług.

Jako Kancelaria procesowa podejmujemy się również reprezentacji naszych Klientów przed Sądami wszystkich instancji. Współpracujemy z prawnikami in-house, w tym także jako zewnętrzni ekspercii, wspomagający przedsięwzięcia opiniami prawnymi.


© 2013 Ewa Lubelska
Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Web-Profit