PL

|

EN

Czy "rodzinny fundament" oraz "wieloletnia tradycja" są ważne?


Prawnicy świadczą usługi zaliczane do grona usług abstrakcyjnych. Charakteryzuje je swoista niewymierność - tylko niektóre cechy danej usługi da się wymierzyć i wyliczyć. Czas potrzebny na wykonanie zlecenia, koszt zlecenia, dostępność prawnika czy przestrzegane standardy bezpieczeństwa - te przykładowe cechy można łatwo zweryfikować.

Jednak powierzając sprawę prawnikowi ciężko jest ocenić jego rzetelność. Jak wyliczyć czy jego renoma potwierdzi się w prywatnej sprawie? Co da gwarancja, że dana Kancelaria będzie niezmiennie działać przez następne kilka lat, na jakie przewidujemy wspólną współpracę? Czy można zastrzec w umowie, że wszyscy partnerzy naszego prawnika nie ściągną na klienta problemów - dochowają poufności i będą w pełni profesjonalni?

"Papier jest cierpliwy" - stare przysłowie doskonale odnosi się również do informacji zamieszczanych na stronach internetowych konkurujących z nami Kancelarii. Wydaje nam się, ze typowy polski klient ma bardzo nikłe szanse do samodzielnego ocenienia trafności wyboru prawnika. 

Na stronach naszych konkurentów wielokrotnie spotkać można informacje dotyczące ich bardzo szerokiego doświadczenia (szczególnie w formie wyliczeń dziedzin prawa: prawo Autorskie (....) prawo Zobowiązań) lub pozycji w rankingach Kancelarii (układanych według liczby prawników, nie ich "jakości"). Dochodzą do tego często enigmatyczne w treści listy referencyjne lub skomplikowane biznesowe konstrukcje abonamentów, sugerujące, że prosto się nie da. Czy takie praktyki gwarantują owocną współpracę?

FAKTY:

Tradycja, która zobowiązuje. 

Zygmunt Lubelski, ojciec wspólnika Kancelarii Marka Lubelskiego, pierwszy raz przybrał adwokacką togę chwilę po II Wojnie Światowej. Przez lata przebył długą prawniczą drogę: był sędzią, adwokatem, prokuratorem, aż skończył karierę jako radca prawny. Prawnikiem był również jego brat Jan, prowadzący renomowaną kancelarię adwokacką przy ul. Grodzkiej 21 w Krakowie. Jesteśmy dumni z naszej rodzinnej tradycji i z pełną odpowiedzialnością zapewniamy, że zobowiązuje nas do dochowania należytej staranności przy świadczeniu naszych usług. 

Stabilność. Nasza Kancelaria istnieje w obecnej formie od 1994 roku. Obecni wspólnicy Kancelarii, r. pr. Krystyna Lubelska oraz adw. Marek Lubelski podpisali wówczas umowę spółki cywilnej. Od lat z powodzeniem prowadzimy nasz biznes - jest zatem bardzo duża szansa, że jeszcze przez długi czas tutaj będziemy.

Bezpieczeństwo Klienta.

Tworzymy rozwiązania prawne zapewniające bezpieczeństwo naszym Klientom.
Podejmujemy się spraw trudnych i odpowiedzialnych, a zatem sami gwarantujemy odpowiedni standard naszej staranności. Od popełnionych błędów- choć przez lata praktyki nigdy nie spowodowaliśmy szkody dla naszych Klientów - posiadamy wysokie ubezpieczenie. Jesteśmy pewni swych działań oraz ponosimy za nie pełną odpowiedzialność.

Nowoczesność.

Naszą pracę charakteryzuje nadal niedostatecznie doceniane nawet wśród największych kancelarii korzystanie z nowoczesnych technologii, w tym z ciągłej łącznoci internetowej, wirtualizacji procesó,  obiegu dokumentów, automatycznej synchronizacji terminarzy itp. Jest nowocześniej, taniej i szybciej.

© 2013 Ewa Lubelska
Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Web-Profit