PL

|

EN

Ubezpieczenie

..lub odszkodowanień 

Gdy chcesz chronią swój majątek, ważniejszym od kwoty ubezpieczenia stają się szczegółowe zapisy umowy ubezpieczenia. Prawnicy Kancelarii analizowali, redagowali i negocjowali  bardzo wiele umów ubezpieczeniowych. 

Gdy dochodzisz należnego Ci odszkodownia, istotne jest doświadczenie procesowe reprezentującego Cię prawnika. Prawnicy naszej Kancelari z powodzeniem prowadzili setki procesów o zapłatę zadośćuczynienia i odszkodowania.

Najważniejsza sfera działalności Kancelarii Prawniczej Argos obejmuje tematykę ubezpieczeń, obowiązkowych, społecznych, komunikacyjnych oraz odszkodowań, za wypadki przy pracy i wypadki drogowe.

Rocznie Kancelaria prowadzi ponad 100 spraw sądowych, w których reprezentuje zarówno firmy ubezpieczeniowe, jak i osoby domagające się od zakładów ubezpieczeń„ zadośćuczynienia czy odszkodowania.

Doświadczenie zdobyte w tej dziedzinie w ciągu 20 lat funkcjonowania Kancelarii pozwala na reprezentowanie klientów zgodnie z najwyższymi przyjętymi standardami, co w efekcie pozwala uzyskiwać wysoki współczynnik wygrywanych spraw i satysfakcję naszych klientów.

Kancelaria reprezentuje swoich klientów zarówno na etapie postępowania sądowego, jak i w postępowaniu przedsądowym i egzekucyjnym.


© 2013 Ewa Lubelska
Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Web-Profit