PL

|

EN

Siłą naszej Kancelarii są jej pracownicy. Wieloletnia tradycja i bezcenne doświadczenie, wspierane świetnymi pomysłami gwarantują pomoc prawną na wysokim poziomie.


Prof. dr hab. Marek Lubelski

Dr hab. w zakresie prawa karnego, wieloletni wykładowca Uniwersytetu Śląskiego, obecnie profesor nadzwyczajny w Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego w Krakowie. Autor wielu prac naukowych. Jest również specjalistą w dziedzinie prawa handlowego oraz bankowego- zakładał i prowadził początkową dzialalność jednego z wiodących banków polskich. Współtworzył szereg spółek, doradzaał przy wielu transakcjach handlowych. 

Czynny adwokat. Świadczy obronę karną w najtrudniejszych sprawach - m.in. przeciwko CBA czy w postępowaniach o tzw. "przestępstwa białych kołnierzyków". Dzięki wieloletniej praktyce oraz doświadczeniu odnosi na tym polu liczne sukcesy. Specjalista prawa karnego i handlowego.

Akademicki teoretyk i wieloletni praktykt w jednym. 


Radca Prawny Krystyna Lubelska

Radca prawny Krystyna Lubelska posiada ogromne doświadczenie w zakresie stałej obsługi przedsiębiorców, jak i prowadzenia sporów sądowych. 16 lat praktyki orzekania w sądzie zaowocowało nie tylko wieloletnim doświadczeniem i stale poszerzaną wiedzą, ale także w sposób bezpośredni przełożyło się na pracę z klientem indywidualnym.

Specjalizuje się w prawie pracy oraz prawie cywilnym. Obsługiwane przez nią firmy cenią sobie jej skuteczność oraz życiowe podejście do klienta.

Zarządza bieżącą pracą biura Kancelarii.

Jest również niekwestionowanym specjalistą w zakresie prawa rodzinnego.

Z powodzeniem prowadziła setki sporów: od postępowań dotyczących nieruchomości, przez sprawy małżeńskie, spadki, po negocjacje specjalistycznych umów handlowych. Mecenas Krystyna Lubelska posiada wyjątkowo szeroką i głęboką wiedzę prawniczą, dzięki czemu świadczona przez nią pomoc prawna charakteryzuje się szczególnym poziomem bezpieczeństwa i skutecznością.


Adwokat Wojciech Lubelski

Adwokat. Wspólnik Kancelarii. Posiada duże doświadczenie oraz szeroką wiedzę prawniczą. Specjalista prawa karnego, handlowego oraz prawa z zakresu ubezpieczeń społecznych - ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki pracy górniczej. Jego doświadczenie zawodowe uzupełnia praca w administracji publicznej szczebla rządowego, w charakterze sekretarza Ministra Zdrowia. Wyjątkowo skrupulatny!

Adwokat Agnieszka Wojtyga

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Specjalizuje się w prawie karnym, procedurze karnej oraz w prawie policyjnym. Doskonale czuje się również w dziedzinach prawa cywilnego: prawie przewozowym, kontraktach handlowych czy prawie budowlanym.


Radca Prawny Kamil Lubelski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Studiował również na Vrije Universiteit Brussel w Brukseli, gdzie szkolił się w prawie europejskim. Doktorant na WPiA UŚ. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących prawa autorskiego i prawa IT.
Biegle posługuje się językiem angielskim. Doświadczony w obsłudze biznesu.


Adwokat Tomasz Hartleb

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w obsłudze przedsiobiorców z branży HoReCa jak również w zagadnieniach prawa karnego. Biegle posługuje się językiem angielskim.

Adwokat Grzegorz Skraburski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Szerokie doświadczenie zawodowe wzbogacił w trakcie pracy w Kancelarii Notarialnej. Biegle posługuje się językiem angielskim.


Iwona Hydel

Kierownik sekretariatu Kancelarii. Czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem administracji. Ukończyła studia licencjackie w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach na kierunku kulturoznawstwo, spec.: Reklama i Public Relations. Posługuje się językim angielskim.


aplikant adwokacki Magda Strączek

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Aplikant Adwokacki w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. Posługuje się językiem angielskim.


aplikant radcowski Olga Gulec

Absolwent Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie, aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach.

aplikant adwokacki Mateusz Empel

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Aplikant adwokacki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. 


mgr Agnieszka Ciećwierska

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W pracy magisterskiej opisała zagadnienie odpowiedzialności cywilnej za błędy w sztuce lekarskiej. 
 

 


 Stali współpracownicy


Radca Prawny Justyna Wróbel-Kamionka

Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Specjalizuje się w procedurze postępowania cywilnego 
oraz zamówieniach publicznych.

Radca Prawny Dorota Bruska

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w prawie bankowym, dewizowym oraz zamówieniach publicznych.
Stały konsultant Kancelarii.

Adwokat Jakub Staszkiewicz

Wieloletni pracownik Kancelarii, czynny adwokat. Posiada duże doświadczenie w obsłudze jednostek samorzÄ…du terytorialnego oraz w 
obsłudze spółek komunalnych. Góral z krwi, kości i przekonania.

Mgr Sabina Lubelska

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach, specjalista z zakresu rachunkowości (księgowości). Prowadzi biuro obsługi ksiąg 
rachunkowych. Stały współpracownik Kancelarii w zakresie rachunkowości oraz prawa podatkowego

© 2013 Ewa Lubelska
Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Web-Profit