Branża HoReCa

Hotele, restauracje, przyjęcia

Pomoc prawna przedsiębiorcom działającym w branży HoReCa wymaga znajomości szczegółowych przepisów regulujących dany sektor tej branży. Wymaga także dużej odpowiedzialności prawników, która wynikać musi z ich doświadczenia oraz z przyjętych w danej kancelarii standardów obsługi biznesu. Osobną kwestią jest fakt, iż przedsiębiorcy z tej branży rzadko kiedy posiadają dostateczną ilość czasu, który mogliby przeznaczyć na długotrwałe sporządzanie opinii prawnych. Trzeba działać szybko i odpowiedzialnie.

Jednym z celów naszej Kancelarii jest świadczenie usług spełniających powyższe wymagania. Z powodzeniem od wielu lat udaje nam się te założenia realizować.

Usługi

W

Stała jak i doraźna pomoc prawna dla podmiotów branży HoReCa.

W

Działamy na rzecz właścicieli restauracji, hoteli,barów jak i firm kateringowych.

W

Pomagamy przy uzyskiwaniu pozwoleń, zezwoleń i koncesji.

W

Prowadzimy postępowania reklamacyjne.

W

Doradztwo w zakresie reklamy i marketingu.

Zapraszamy do współpracy

Serdecznie zachęcamy Państwa do nawiązania z nami kontaktu. Niezależnie od tego czy przedmiotem rozmowy ma być tylko wymiana doświadczeń, omówienie groźnej nowelizacji prawa czy potencjalna (mała lub duża) współpraca, w każdym wypadku miło nam będzie nawiązać z Państwem dialog. Każdy wielki sukces zaczyna się od pierwszego, niezobowiązującego “Dzień dobry”!

Przykładowe usługi Kancelarii

w tej specjalizacji

Odszkodowania

Kancelaria zajmuje się dochodzeniem roszczeń z odszkodowań za szkody powstałe przez klientów, najemców, ubezpieczyciela czy osoby trzecie. 

 

Konkurencja 

Pomożemy w zakresie prawa konkurencji, w tym czynów nieuczciwej konkurencji. Podpowiemy jak się chronić a jeżeli zajdzie taka potrzeba znajdziemy rozwiązanie jak się bronić. 

 

 

Prawo pracy

Nasi prawnicy zapewnią korzystne zaplecze z dziedziny prawa pracy w tym. m.in. sporządzania regulaminów pracy czy podpowiedzą jak stworzyć korzystny program lojalnościowy. 

Prawo autorskie 

Zapewniamy pomoc prawną dotyczącą znaków, logotypów i innych elementów chronionych prawem autorskim. 

Umowy

Kancelaria Argos redaguje umowy handlowe, w tym umowy z dostawcami, podwykonwcami i wynajmującymi oraz sporządzamy umowy hotelowe, najmu, organizacji itp. 

 

Opiniowanie 

Opinie prawne dotyczące ustalenia ryzyka wynikającego z danego rodzaju prowadzonej działalności. 

Działajmy, nie traćmy czasu!