Spółki

tworzenie, przekształcanie, przejęcia i likwidacje

Kancelaria posiada szerokie doświadczenie w postępowaniach rejestrowych. Tworzyliśmy liczne spółki, w tym klasyczne spółki z o.o. czy też spółki komandytowe. Przeprowadzaliśmy zmiany statutów stowarzyszeń obsługiwaliśmy spółki w upadłości, znamy się także na likwidacji spółek, jak i ich łączeniu. Nasze szerokie doświadczenie w dziedzinie spółek pozwala nam na sprawną i bezzwłoczną obsługę klienta co za tym idzie, uporanie się z Państwa dylematem, który może powstać zarówno przed podjęciem decyzji o założeniu spółki czy w wyborze jej rodzaju

Usługi

W

Stała obsługa spółek, obejmującą też obsługę prawna posiedzeń organów spółek, zmiany w składzie organów spółek, sporządzanie projektów umów, statutów, regulaminów spółek.

W

Obsługa organów spółek: prowadzenie posiedzeń rad nadzorczych, zarządów,.

W

Udzielanie pomocy w prowadzeniu działaności.

W

Świadczymy pomoc w zakresie prawa upadłościowego spółek.

W

Doradzamy w zakresie kontraktów menadżerskich.

Zapraszamy do współpracy

Serdecznie zachęcamy Państwa do nawiązania z nami kontaktu. Niezależnie od tego czy przedmiotem rozmowy ma być tylko wymiana doświadczeń, omówienie groźnej nowelizacji prawa czy potencjalna (mała lub duża) współpraca, w każdym wypadku miło nam będzie nawiązać z Państwem dialog. Każdy wielki sukces zaczyna się od pierwszego, niezobowiązującego “Dzień dobry”!

Przykładowe usługi Kancelarii

w tej specjalizacji

Rejestracja w KRS

Zakładamy i rejestrujemy wszelkiego rodzaju formy spółek. Podpowiadamy jak zrobić to krok po kroku. Podpowiadamy również jaką formę prowadzenia działalności wybrać dla konkretnego pomysłu jednak w tym temacie zapraszamy do zakładki Start-up ! 

Przekształcenia 

Zajmujemy się wszelkiego rodzaju przekształceniami formy prawnej spółek czy też wprowadzaniem zmian w umowach. 

Likwidacje 

Przeprowadzamy likwidację podmiotów gospodarczych. 

S24

Rejestrujemy również spółki za pośrednictwem systemu Ministerstwa Sprawiedliwości. Podmiotem gospodarczym, który może być zarejestrowany za pośrednictwem S24 są spółki zoo, spółki jawne oraz spółki komandytowe. 

Due dilligencje

Kancelaria na zlecenie klienta dokonuje różnego rodzaju due dilligence spółki czyli badania przedinwestycyjnego mającego na celu wykazać wszelkie gospodarcze, prawne i finansowe zagrożenia, które wiążą się z tą inwestycją. 

Upadłość

W ramach prawa upadłościowego przeprowadzamy m.in. postępowanie upadłościowe z możliwością zawarcia układu, obejmujące likwidację majątku dłużnika,postępowanie naprawcze w razie zagrożenia upadłością, postępowanie upadłościowe wobec osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej (upadłość konsumencka) czy postępowanie upadłościowe wszczęte po śmierci dłużnika. Przygotowujemy również wnioski o ogłoszenie upadłości, z możliwością zawarcia układu lub upadłości likwidacyjnej.

Działajmy, nie traćmy czasu!