Historia Kancelarii

Czy „rodzinny fundament” oraz „wieloletnia tradycja” są ważne?

Tradycja, która zobowiązuje

 Zygmunt Lubelski, ojciec wspólnika Kancelarii Marka Lubelskiego, pierwszy raz przybrał adwokacką togę chwilę po zakończeniu II Wojny Światowej. Przez lata przebył długą prawniczą drogę: był sędzią, adwokatem, prokuratorem, aż zakończył karierę jako radca prawny. Prawnikiem był również jego brat Jan, prowadzący renomowaną kancelarię adwokacką przy ul. Grodzkiej 21 w Krakowie. Jesteśmy dumni z naszej rodzinnej tradycji i z pełną odpowiedzialnością zapewniamy, że zobowiązuje nas do dochowania należytej staranności przy świadczeniu naszych usług. Od lat z powodzeniem prowadzimy nasze przedsięwzięcie  – jest zatem bardzo duża szansa, że jeszcze przez długi czas tutaj będziemy.

Drogę jaką przeszliśmy, najlepiej zobrazuje poniższa oś czasu, która przedstawia najistotniejsze zmiany i wydarzenia w życiu Kancelarii od lat 40-tych.

Aktualnie

Stabilność. Nasza Kancelaria istniała w formie spółki cywilnej od 1994 roku. Osoby, które towarzyszą nam od początku istnienia, mają okazję obserwować cały proces rozwoju, który w październiku 2018r. zaowocował zmianą formy prawnej Kancelarii. Na mocy postanowienia Sądu Rejonowego Katowice Wschód Wydział KRS w Katowicach Kancelaria Prawnicza Argos spółka cywilna K.M.W.K. Lubelscy przekształciła się w spółkę komandytową. Stawiamy na rozwój zespołu a co za tym idzie rozwój Kancelarii.

od tego roku działamy pod nazwą Kancelaria Prawnicza Argos

stacjonarnych prawników wchodzi w skład zespołu

miejsce zajęła Kancelaria w Rankingu Rzeczpospolitej Kancelarii Prawniczych 2018 pod kątem wielkości na Śląsku