Spory, procesy

 

Jesteśmy kancelarią procesową

Oznacza to, że nasi prawnicy poza specjalizacją w konkretnej branży, regularnie reprezentują naszych klientów w ich postępowaniach spornych. Obrazowo mówiąc dla prawnika kontakt „z Sądem” jest równie ważny, jak dla lekarza kontakt z pacjentem.

Doświadczenie naszych prawników pomaga przy redagowaniu umów. 

Gdy między przedsiębiorcami minie już czas życzliwej współpracy, wówczas umowa regulująca ich wzajemne prawa i obowiązki poddawana jest próbie sądowej. Jeśli prawnik, który pomagał przy jej redagowaniu i zawarciu (oba etapy są ważne!) miał‚ w głowie doświadczenie z wcześniejszych walk sądowych, to zapewne zabezpieczył umowę odpowiednio. Jeśli nie miał, to cóż, zawsze można liczyć na szczęście.

Rozmiar i organizacja naszej Kancelarii pozwala prowadzić równocześnie dziesiątki sporów sądowych.

Dobra organizacja to podstawa. Kwieciste wypowiedzi ani drogie garnitury nie zastąpić rygorystycznych wymogów wewnętrznych Kancelarii. Dzięki temu wszystkie terminy narzucone przez Sąd lub procedurę są zawsze dochowane. Dzięki właściwej wewnętrznej wymianie informacji nasi prawnicy reprezentujący Klienta są zawsze doskonale poinformowani o sprawie i jej etapie. Dzięki wyśrubowanym zasadom zachowania poufności bezpiecznie przechowujemy intymne lub potencjalnie karalne sekrety naszych Klientów. Rozbudowane zaplecze techniczne, wraz z umiejętnością korzystania z nowoczesnych technologii pozwala nam efektywnie optymalizować koszty prowadzonych procesów, przy jednoczesnym zwiększeniu skuteczności naszych działań.

Nasza Kancelaria podejmuje się prowadzenia zarówno wielkich procesów karnych, licznych procesów na rzecz jednego przedsiębiorcy – np. odszkodowawczych – jak i procesów o zapłatę czy postępowań„ z zareksu prawa rodzinnego. Zapraszamy do kontaktu z naszymi prawnikami, w celu ustalenia indywidualnej sytuacji i strategii procesowej.

Usługi

W

Udział w rozprawach i posiedzeniach sądowych.

W

Zastępstwo w postępowaniach egzekucyjnych.

W

Reprezentacja w postępowaniach nieprocesowych.

W

Redagowanie pism procesowych w imieniu klienta.

W

Reprezentacja pozasądowa przez wszelkimi instytucjami czy organami ścigania.

Zapraszamy do współpracy

Serdecznie zachęcamy Państwa do nawiązania z nami kontaktu. Niezależnie od tego czy przedmiotem rozmowy ma być tylko wymiana doświadczeń, omówienie groźnej nowelizacji prawa czy potencjalna (mała lub duża) współpraca, w każdym wypadku miło nam będzie nawiązać z Państwem dialog. Każdy wielki sukces zaczyna się od pierwszego, niezobowiązującego „Dzień dobry”!

Działajmy, nie traćmy czasu!