Ubezpieczenia i odszkodowania

Majątkowe, osobowe, Twoje

Gdy chcesz chronić swój majątek, ważniejszym od kwoty ubezpieczenia stają się szczegółowe zapisy jej umowy. Prawnicy Kancelarii analizowali, redagowali i negocjowali  bardzo wiele umów ubezpieczeniowych. 

Gdy dochodzisz należnego Ci odszkodowania, istotne jest doświadczenie procesowe reprezentującego Cię prawnika. Prawnicy naszej Kancelarii z powodzeniem prowadzili setki procesów o zapłatę zadośćuczynienia i odszkodowania.

Najważniejsza sfera działalności Kancelarii Prawniczej Argos obejmuje tematykę ubezpieczeń, obowiązkowych, społecznych, komunikacyjnych oraz odszkodowań, za wypadki przy pracy i wypadki drogowe.

Zaufały nam jedne z wiodących na rynku ubezpieczeniowym firmy od których rocznie Kancelaria przyjmuje do prowadzenia ponad 200 spraw sądowych.

Reprezentujemy zarówno firmy ubezpieczeniowe, jak i osoby domagające się od zakładów ubezpieczeń, zadośćuczynienia czy odszkodowania.

Doświadczenie zdobyte w tej dziedzinie w ciągu 25 lat funkcjonowania Kancelarii pozwala na reprezentowanie klientów zgodnie z najwyższymi przyjętymi standardami, co w efekcie pozwala uzyskiwać wysoki współczynnik wygrywanych spraw i satysfakcję naszych klientów.

Kancelaria reprezentuje swoich klientów zarówno na etapie postępowania sądowego, jak i w postępowaniu przed sądowym i egzekucyjnym.

Usługi

W

Kompleksowo obsługujemy towarzystwa ubezpieczeniowe.

W

Działamy również na rzecz klientów chcących dochodzić roszczeń z tytułu odszkodowania i zadośćuczynienia.

W

Reprezentujemy klientów na etapie przedsądowym. Negocjujemy i zawieramy ugody.

W

Elastycznie podchodzimy do tematu ze strony prawa cywilnego jak i karnego.

Zapraszamy do współpracy

Serdecznie zachęcamy Państwa do nawiązania z nami kontaktu. Niezależnie od otego czy przedmiotem rozmowy ma być tylko wymiana doświadczeń, omówienie groźnej nowelizacji prawa czy potencjalna (mała lub duża) współpraca, w każdym wypadku miło nam będzie nawiązać z Państwem dialog. Każdy wielki sukces zaczyna się od pierwszego, nie zobowiązujacego „Dzień dobry”!

Liczba przyjętych w Kancelarii spraw po stronie pozwanego w procesie o odszkodowanie w latach 2014-2018.

Przykładowe usługi Kancelarii

w tej specjalizacji

Obsługa prawna towarzystwa ubezpieczeniowego 

Kancelarii Prawniczej Argos zaufała jedna z wiodących firm ubezpieczeniowych w Polsce powierzając od kilku lat kompleksową obsługę prawną spraw sądowych.

Reprezentacja po stronie pokrzywdzonego

Świadczymy usługi w zakresie usług komunikacyjnych, uszkodzeń budynków czy wypadków przy pracy itp.

Opiniowanie dokumentów 

Kancelaria zajmuje się negocjowaniem i opiniowaniem umów ubezpieczeniowych oraz tzw OWU – Ogólnych Warunków Ubezpieczeń.

Działajmy, nie traćmy czasu!