Startup

Dla początkujących przedsiębiorców

Kancelaria Argos w trakcie swojej wieloletniej działalności pomagała rozwinąć się wielu przedsięwzięciom biznesowym.

Na początku doradzamy przyszłym wspólnikom i przedsiębiorcom przy wyborze optymalnej formy działalności. Rozpoczynając działalność, należy każdorazowo wypracować optymalne rozwiązanie, które będzie brać pod uwagę akceptowalne do przyjęcia ryzyko, czas niezbędny na rozpoczęcie działalności, nakład pracy niezbędny do prowadzenia działalności w danej formie organizacyjnej oraz koszty rozpoczęcia i utrzymania działalności.

Przy wielu dziedzinach dodatkowo konieczne jest uzyskanie koncesji, zezwoleń„ czy wpisów do odpowiednich rejestrów. Należy także opracowań bezpieczne umowy niezbędna dla przedsiębiorcy: najmu powierzchni, umowy zlecenia dla zarządu, kontrakty handlowe. Całość należy odpowiednio przygotować oraz sprawnie przeprowadzić. 

Kancelaria Prawnicza Argos adwokat Wojciech Lubelski i Wspólnicy sp.k, nie tylko kompleksowo zajmie się powyższymi działaniami, lecz również może zaoferować początkującym przedsiębiorcom korzystne sposoby rozliczeń.  

Większość założonych przez nas przedsięwzięć z powodzeniem działa nadal na ryku.

Pomagaliśmy stworzyć prawne fundamenty pod działalności z branży restauracyjnej, handlowej, produkcyjnej, przewozowej, budowlanej czy agencji pracy.

Zakładaliśmy spółki z dużym kapitałem zakładowym, o bardzo wyspecjalizowanym profilu działalności oraz skomplikowanej strukturze właścicielskiej i organizacyjnej.

Pomagaliśmy też cudzoziemcom w prowadzeniu działalności w Polsce.

Serdecznie zapraszamy zatem do kontaktu z naszymi prawnikami. Naszą współpracę możemy zacząć od porady prawnej. Nie ma na co czekać !

Usługi

W

Prowadzimy pełną obsługę Star-upów.

W

Sporządzamy i opiniujemy umowy. Analizujemy i rozkładamy problem na czynniki pierwsze.

W

Gwarantujemy zarówno doradztwo prawne jak i biznesowe.

Zapraszamy do współpracy

Serdecznie zachęcamy Państwa do nawiązania z nami kontaktu. Niezależnie od tego czy przedmiotem rozmowy ma być tylko wymiana doświadczeń, omówienie groźnej nowelizacji prawa czy potencjalna (mała lub duża) współpraca, w każdym wypadku miło nam będzie nawiązać z Państwem dialog. Każdy wielki sukces zaczyna się od pierwszego, niezobowiązującego „Dzień dobry”!

Przykładowe usługi Kancelarii

w tej specjalizacji

Zakładanie działalności

Przeprowadzimy Państwa przez przez cały proces zakładania podmiotu gospodarczego, który na Państwa życzenie może być poprzedzony analizą wyboru najodpowiedniejszej  formy.

Regulaminy, Statuty

Założenie działalności wiąże się z pewnymi koniecznymi czynnościami z zakresu regulacji. My z naszej strony zapewniamy doradztwo jak i tworzenie różnego rodzaju zbioru przepisów obowiązujących na terenie przedsiębiorstwa.

RODO

Jeżeli decydujecie się Państwo na przeprowadzenie profesjonalnego startupu warto pomyśleć o wdrożeniu RODO zgodnie z nową regulacją o ochronie danych osobowych. Nasi specjaliści gotowi są dla Państwa opracować indywidualny proces zastosowania w całej sferze Państwa działalności. 

Doradztwo

Po założeniu spółki możecie Państwo liczyć na naszą kompleksową pomoc w zakresie obsługi biznesu jak i doradztwa prawnego. 

Umowy 

Zgodnie z Państwa wolą tworzymy umowy handlowe, pracownicze jak i o współpracę. Pomożemy wszędzie tam gdzie sytuacja wymaga znajomości obecnego stanu prawnego jak i znajomości rynku. 

Własność intelektualna 

Na tej płaszczyźnie Kancelaria zajmuje się patentami i prawami autorskimi. W skład naszych usług wchodzi m.in. zgłoszenie praw do własności intelektualnej, opatentowanie produktów i wynalazków jak i wszelkie kwestie związane z naruszeniem owej własności. 

Działajmy, nie traćmy czasu!